میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

این مقررات توسط دفتر پذیرش آگهی صدا و سیما تنظیم و در اختیار مراجعین قرار می گیرد. این ضوابط از سال ۸۶  در حال اجراست ولی در هر زمان امکان تغییر و اصلاح دارد.

۱-اشخاص حقیقی یا حقوقی زمانی مجاز به انعقاد قرارداد می باشند که ضوابط و مقررات پذیرش و پخش آگهی از شبکه های سیمای سازمان را پذیرفته و قرارداد مربوط را با مدیریت پذیرش و پخش پیامهای بازرگانی امضاء کرده باشند.

۲- صاحب آگهی می بایست پس از ارائه اساسنامه و آخرین روزنامه رسمی که در آن صاحبان امضای مجاز را معرفی کرده است در خواست قرارداد نمایند.

۳- هر شرکت تبلیغاتی که برای صاحب آگهی در خواست قرارداد می نمایند می بایست از صاحب آگهی معرفی نامه سال ۱۳۸۶ ارائه نماید.

۴- هر قرارداد بنام یک آگهی دهنده اعم از شخصیت حقیقی یا حقوقی که نام تجاری و نمایندگی رسمی یا مالکیت ان را دارد منعقد خواهد شد و از پذیرش قراردادهائی که چند آگهی دهنده ائتلاف کرده و در یک قرارداد گنجانده شوند خودداری می شوند .

۵- قراردادهای با سه امضاء (امضاء ومهر مشتری امضاء و مهر مدیریت پذیرش اگهی و امضاء و مهر شرکت تبلیغاتی ) معتبر و نافذ میباشد .
• مشتری می تواند مستقیما با مدیریت پذیرش و پخش پیامهای بازرگانی قرارداد امضاء کند آژانس یا آژانسهای خود را متعاقبا معرفی نمایند .

۶- نرخ اگهی بر اساس تعرفه های زمان پخش آگهی محاسبه می گردد .

۷- خدمات پخش اگهی ۱۰% محاسبه خواهد شد و کارمزد شامل ان نخواهد شد

۸- کلیه ضوابط اجرائی در خصوص اگهی ها ی خارجی مطابق ضوابط اگهی های داخلی می باشد با احتساب تعرفه سه برابر .

۹- چهار درصد از مبلغ کل قرارداد با سررسید تاریخ شروع قرارداد و جهت قطعی قرارداد اخذ میشود . در صورت لغو قرارداد مبلغ مذکور به نفع سازمان ضبط شده و مسترد نمی شود .
تبصره: مورد فوق شامل قراردادهای دولتی نمی گردد.

۱۰- قراردادها از نظر پرداخت به دو گونه خواهد بود :
الف: قراردادهای نقدی
-صاحبان اگهی که تمایل به پرداخت کامل داشته با شند می توانند از اضافه پخش تشویقی استفاده نمایند که ظوابط ان متعاقبا اعلام خواهد شد .
- مبلغ قرارداد به صورت می بایست به حساب بانکی ذیربط سازمان صدا وسیما واریز و رسید بانکی تحویل گردد.
-شروع پخش پس از واریز وجه و ارائه رسید واریز ان امکان پذیر خواهد بود .

ب:قراردادهای غیرنقدی
-کلیه قراردادها در فرم خاص از قبل تهیه شده منعقد و مبادله می شود .
-مبلغ قرارداد به صورت ماهانه تقسیط و در پایان هر ماه تسویه میشود اخرین قسط حداکثر تا سه ماه پس از پایان قرارداد در یافت وتسویه می شود .
-مبلغ اقساط قرارداد به حساب بانکی ذیربط سازمان صدا وسیما واریز و رسید ان را تحویل نماید و یا طی چک توسط صاحبان آگهی در وجه سازمان صدا وسیما صادر و بدون حواله کرد مستقیما به مدیریت پذیرش و پخش پیا مهای بازرگانی تحویل گردد

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4 Marketing, Sales, Management, Market, Manager, Success, Dich, بازاريابي، فروش، مديريت، موفقيت، بازار، برند، توزيع مويرگي، تبليغات، تحقيقات بازار، حکايتهاي مديريتي، www.modiriateFarda.ir ، مدير موفق، شرکت موفق، اصول مذاکره، مديريت فردا، برندينگ، برند ، نشان تجاري، علامت تجاري، نام تجاري، برند، Brand، مديريت فرداMarketing, Sales, Management, Market, Manager, Success, Distribution, Brand, Advertising, Ad, Market Research, بازاريابي، فروش، مديريت، موفقيت، بازار، برند،www.modiriateFarda.ir ، توزيع مويرگي، تبليغات، تحقيقات بازار، حکايتهاي مديريتي، مدير موفق، شرکت موفق، اصول مذاکره، مديريت فردا، برندينگ، برند ، نشان تجاري، علامت تجاري، نام تجاري، برند، Brand، مديريت فرداMarketing, Sales, Management, Market, Manager, Success, Distribution, Brand, Advertising, Ad, Market Research, بازاريابي، فروش، مديريت، موفقيت، بازار، برند، Brand