پنجشنبه, 02 خرداد 1398
مطالب آموزشي - ساير مطالب

چند روز پیش وقتی برای یک شرکت سرمایه گذاری (که در آنجا مشاوره می دهم) آگهی استخدام در چند شغل را در روزنامه های همشهری و بازار کار درج کردیم، با موجی از رزومه ها مواجه شدیم که تجربه جالب و البته انرژی بری بود. لازم دیدم برخی از نکات را در این مطلب یادداشت کنم تا اول اینکه افراد جویای کار بتوانند هم نمایش بهتری پیش کارفرما داشته باشند و هم راحت تر به شغل مورد تقاضای خودشان برسند.

 

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

برای اینکه مدیر فروش موفقی بشوید اولاً لازم است که بخواهید و تلاش کنید، دوم اینکه تجربه فروش داشته باشید، سوم اینکه مطالعه کنید و یاد بگیرید. اما وقتی به عنوان یک مدیر فروش شروع بکار می کنید چند نکته مهم را باید رعایت کنید :

 

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - برندینگ و تبلیغات

 

گرچه برندX امروزه دیگر به تاریخ بازاریابی پیوسته، اما هنوز هم بسیاری از شرکت ها برای متقاعد کردن خریداران به این که محصولاتشان در نوع خود بهترین هستند، از همین شیوه و البته با کمک روش های نوین استفاده میکنند. یکی از کارآفرین ترین روش های مورد استفاده در این زمینه، ایجاد برندهای گروهی است. تصویر ذهنی که یک برند از خود بهجا می گذارد، نقش بسیار مهمی در جذب و حفظ کارکنان ایفا میکند.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - برندینگ و تبلیغات

 

قدیمی ترین ثبت بین المللی، علامت مشهور برای ساعتهای سوئیسی با مارک LONGINES میباشدکه حدود ۱۸۹۳ به ثبت رسیده است و هنوز نیز معتبر است.

 

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - برندینگ و تبلیغات

گاهی اوقات نام‌ها دیگر برایمان تنها حکم یک نام را ندارند؛ این نام‌ها اغلب یادآور یک اتفاق یا یک سابقه روشن هستند. درست به همین دلیل هم هست که بعضی برندها حالا آنقدر در میان مردمان کشورهای مختلف شناخته شده هستند که دیگر به اعتباری برای بازار و صنعت حوزه خودشان تبدیل شده‌اند.

 

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 بعدی > انتها >>

صفحه 11 از 72