پنجشنبه, 29 اردیبهشت 1401

خدمات مدیریت فردا

مديريت فردا ، حامي امور خيريه

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

وقتی شما قصد دارید تا ساختار بازاریابی و فروش جدیدی در کسب و کار خود ایجاد کنید نیاز دارید تا مقدماتی را در آن فراهم آورید. این اشتباه بزرگی است که گمان کنیم با کمی تغییر می توان از شیوه سنتی فروش به شیوه فروش سیستماتیک تغییر پیدا کرد. پس اگر آماده تغییر نیستید و کماکان رضایت نسبی از همان شیوه کسب و کار سنتی خویش دارید پیشنهاد می کنم وقت و هزینه خود را به جای تغییر، بر افزایش سرعت فروش فعلی خود بگذارید.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - ساير مطالب

چند روز پیش وقتی برای یک شرکت سرمایه گذاری (که در آنجا مشاوره می دهم) آگهی استخدام در چند شغل را در روزنامه های همشهری و بازار کار درج کردیم، با موجی از رزومه ها مواجه شدیم که تجربه جالب و البته انرژی بری بود. لازم دیدم برخی از نکات را در این مطلب یادداشت کنم تا اول اینکه افراد جویای کار بتوانند هم نمایش بهتری پیش کارفرما داشته باشند و هم راحت تر به شغل مورد تقاضای خودشان برسند.

 

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

برای اینکه مدیر فروش موفقی بشوید اولاً لازم است که بخواهید و تلاش کنید، دوم اینکه تجربه فروش داشته باشید، سوم اینکه مطالعه کنید و یاد بگیرید. اما وقتی به عنوان یک مدیر فروش شروع بکار می کنید چند نکته مهم را باید رعایت کنید :

 

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - برندینگ و تبلیغات

 

گرچه برندX امروزه دیگر به تاریخ بازاریابی پیوسته، اما هنوز هم بسیاری از شرکت ها برای متقاعد کردن خریداران به این که محصولاتشان در نوع خود بهترین هستند، از همین شیوه و البته با کمک روش های نوین استفاده میکنند. یکی از کارآفرین ترین روش های مورد استفاده در این زمینه، ایجاد برندهای گروهی است. تصویر ذهنی که یک برند از خود بهجا می گذارد، نقش بسیار مهمی در جذب و حفظ کارکنان ایفا میکند.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - برندینگ و تبلیغات

 

قدیمی ترین ثبت بین المللی، علامت مشهور برای ساعتهای سوئیسی با مارک LONGINES میباشدکه حدود ۱۸۹۳ به ثبت رسیده است و هنوز نیز معتبر است.

 

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 71