جمعه, 03 آذر 1396

مديريت فردا ، حامي امور خيريه

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

مشتریان مدیران اصلی هر سازمانند. سازمانی که نسبت به این مبحث مهم در کسب و کار خود واقف نباشد، محکوم به شکست است. ابتدا جهت درک مفهوم مشتری می بایست دو واژه مشتری (Customer) و خریدار (Buyer) را از یکدیگر متمایز نمائیم.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

مدیران فروش و نمایندگان فروش شایسته اعتراضات مشتریان را فرصتهایی برای کسب پیشنهادات جدید می دانند و با آن برخورد شایسته می کنند. جان دی راکلفر می گوید:”من همیشه کوشیده ام هر فاجعه ای را در زندگی ام به یک فرصت بدل کنم “

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - رفتارشناسی مشتریان

سیستم های اطلاعات بازاریابی، متدها و فرآیندهایی هستند که به منظور جمع آوری کردن، تحلیل کردن، نگهداری کردن و توزیع داد­ها و اطلاعات به صورت سیستماتیک مورد استفاده قرار می گیرد. اهمیت این سیستم در سازماندهی و ادغام اطلاعات و فرآیندهای تحقیق بازاریابی مشمول می باشد.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

" ان ال پی " علم و هنر رسیدن به کمال و موفقیت است و از مطالعه اشخاصی که در زمینه های مختلف به نتایج چشمگیر رسیده اند حاصل شده است. به کمک  ان ال پی خواهید توانست سریع تر و به نحوی موثرتر از قبل ، به اهداف شخصی خود دست یابید. به بیان دیگر در انجام کارهای مورد علاقه ، دستتان بازتر خواهد بود.

ادامه مطلب...

 
تدریس در دانشگاه - مبانی و کاربرد کامپیوتر در مدیریت

با توجه به درخواست بازدیدکنندگان سایت و دانشجویان عزیز، فایلی با عنوان «شیوه ارائه مطالب در پاورپوینت» تهیه و بارگذاری شده است. البته باید توجه داشت که تمرکز اصلی این فایل بر روی ارائه های دانشجویان در کلاسهای دانشگاهی می باشد که البته اصول آن قابل تعمیم به سایر ارائه ها می باشد.

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 74