جمعه, 03 آذر 1396

مديريت فردا ، حامي امور خيريه

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

شاید برایتان جالب باشد بنیانگذاره خرده فروشی آنلاین و اینترنتی جهان ebay یک ایرانی است ؛ وی اکنون بعنوان ثروتمندترین یا پولدارترین فرد ایرانی شناخته می شود که حاصل فعالیت وی در ebay است بنیانگذاره خرده فروشی ebay امید پیر یار (Omid PierYar) ، جوان ایرانی مقیم آمریکا ، حدود 10 سال پیش با ایجاد یک سایت خرید و فروش آنلاین اجناس دسته دوم در اینترنت، به کمک همسرش در اتاق کوچکی در یکی از ایالت های امریکا، فعالیت ebay.com را استارت زد.
این سایت ظرف 5 سال ، پیر یار را به عنوان یکی از میلیاردر ترین ایرانیان جهان و در زمره یکی از بزرگان اینترنت قرار دارد. سایت خرده فروشی وی، هم اکنون روزانه به میلیون ها نفر در سراسر جهان خدمات خرید و فروش آنلاین ارائه می دهد. مجموعه فعالیت های امید یار و تیم فنی وی، دسترسی به میلیون ها کد کالا را در فروشگاه های الکترونیکی ebay برای بیش از 150 میلیون نفر در سراسر جهان فراهم کرده است. اميد پير يار در سال 1988 از دانشگاه Tufts لیسانس مهندسی علوم کامپیوتر دریافت کرده است .

 

خاندان زیمنس حق زیادی بر گردن مردم آلمان و جهان دارند. در راس این خاندان، ورنر زیمنس كشاورززاده جوان علاقه‌مند به رشته برق است كه با همت والای خود شركت عظیمی را تاسیس كرد كه امروزه به همین نام شناخته می‌شود.

 

ادامه مطلب...

 

از دوران نوجوانی علاقه زیادی به كسب درآمد فراوان داشتم به طوری كه دور از چشم خانواده رو‌به‌روی مدرسه محله بساط پهن می‌كردم و كیك و نوشابه می‌فروختم. مخالفت خانواده به آنجا رسید كه یك روز هنگام كار، با دیدن خانواده، فرار را بر قرار ترجیح دادم. در سال 1357 دوران دبیرستان را در مدرسه موسی‌بن‌جعفر (ع) تهران به پایان رساندم. همان سال در رشته عمران وارد دانشگاه شدم، اما بعدها به دلیل مشغله فراوان پس از اتمام 110 واحد درسی ترك تحصیل كردم و مدرك فوق‌دیپلم گرفتم.

 

ادامه مطلب...

 

از اواسط دهه پنجاه به بعد ، همراه با گسترش كاربرد تحقیق در عملیات در نتیجه جنگ جهانی دوم (كه در گامهای پیشین از آن گفته ایم) ، تعاریف متعددی از تحقیق در عملیات توسط انجمن های تخصصی تحقیق در عملیات و نویسندگان ارائه شده است اما هنوز تعریف واحدی از آن وجود ندارد . در اینجا به بیان برخی تعاریف موجود می پردازیم :

 

ادامه مطلب...

 

براي اينکه تشخيص دهيد کارمندان جديد را بهتر است در کدام بخش به کار بگماريد، مي توانيد به ترتيب زير عمل کنيد: 400 عدد آجر در اتاقي بگذاريد و کارمندان جديد را به آن اتاق هدايت نماييد. آنها را ترک کنيد و بعد از 6 ساعت بازگرديد. سپس موقعيت ها را تجزيه و تحليل کنيد:

 

 

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 71 72 73 74 بعدی > انتها >>

صفحه 71 از 74