سه شنبه, 25 مهر 1396

مديريت فردا ، حامي امور خيريه

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
مطالب آموزشي - ساير مطالب

اگرچه طی سالهای گذشته آمار دقیقی از صنعت توریسم در کشور منتشر نشده است ولی تعداد مسافرین خارجی که در سال 1391 به ایران سفر کرده اند در حدود 4 میلیون نفر است که در مقایسه با 60 میلیون نفری که به فرانسه مسافرت کرده اند بسیار پایین می باشد.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - ساير مطالب

یکی از نکاتی که موجب گردید نسبت به بررسی و تحقیق در حوزه توریسم اقدام نمایم و گونه های مختلف گردشگری را شناسایی و جمع آوری نمایم این بود که از میان 15 گونه مختلف گردشگری کشور عزیزمان در ده مورد بین 10 کشور برتر جهان به لحاظ ظرفیت های بالقوه قرار داد.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

اگر مشغول بازاریابی حضوری شرکتها هستید تا خدماتی را به آنها عرضه کنید لازم است تا در ذهن مشتری جایگاهی برای خود ایجاد کنید. بر این اساس راهکارهای متنوعی می توان بکار گرفت :

- ارائه یک کارت ویزیت مناسب

- ارائه کاتالوگ محصولات، خدمات و سوابق کاری

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

به گفته نوبل، نورومارکتینگ می‌تواند آشفتگی‌ها را برطرف کند و واقعیت را نشان دهد. آیا تریلر شما را واداشته که بخواهید فیلم را ببینید؟ آیا این بسته بندی غذا، اشتهای شما را تحریک کرده است؟ ما چگونه می‌توانیم محصولات آینده را طوری بسته‌بندی کنیم که موفق‌تر باشند؟ پاسخ‌ها در امواج مغزی شما نهفته‌اند.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

طی چند سالی که با شرکتهای مختلف به عنوان مشاور همکاری نموده ام، مشکلاتی که موجب کاهش فروش و یا کاهش سوددهی شرکتها می شده اند بسیار شباهت داشته اند. در این مطلب سعی می کنیم که این مشکلات و اشتباهات و راه حل های آنها را بررسی کنیم.

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 6 از 74