چهارشنبه, 28 اردیبهشت 1401

خدمات مدیریت فردا

مديريت فردا ، حامي امور خيريه

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

اگر مشغول بازاریابی حضوری شرکتها هستید تا خدماتی را به آنها عرضه کنید لازم است تا در ذهن مشتری جایگاهی برای خود ایجاد کنید. بر این اساس راهکارهای متنوعی می توان بکار گرفت :

- ارائه یک کارت ویزیت مناسب

- ارائه کاتالوگ محصولات، خدمات و سوابق کاری

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

به گفته نوبل، نورومارکتینگ می‌تواند آشفتگی‌ها را برطرف کند و واقعیت را نشان دهد. آیا تریلر شما را واداشته که بخواهید فیلم را ببینید؟ آیا این بسته بندی غذا، اشتهای شما را تحریک کرده است؟ ما چگونه می‌توانیم محصولات آینده را طوری بسته‌بندی کنیم که موفق‌تر باشند؟ پاسخ‌ها در امواج مغزی شما نهفته‌اند.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - توزیع و پخش مویرگی

چندسالی است که به ارائه مشاوره در حوزه بازاریابی و فروش به ویژه در حوزه پخش مویرگی مشغول هستم. در این مدت افراد زیادی درخواست مشاوره برای راه اندازی شرکت پخش رو از من داشته اند. بر این اساس سعی کرده ام نکات مهمی رو در خصوص راه اندازی شرکت های پخش گوشزد کنم که اگر پس از بررسی این موارد همچنان بر راه اندازی شرکت پخش تمایل داشتید بصورت مشاوره در خدمت شما عزیزان باشم.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

طی چند سالی که با شرکتهای مختلف به عنوان مشاور همکاری نموده ام، مشکلاتی که موجب کاهش فروش و یا کاهش سوددهی شرکتها می شده اند بسیار شباهت داشته اند. در این مطلب سعی می کنیم که این مشکلات و اشتباهات و راه حل های آنها را بررسی کنیم.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

ساده‌ترین تعریف برای قیمت آن است که قیمت، ارزش پولی و مادی محصولات و خدمات است. شرکتها، تولیدکنندگان، فروشندگان و عرضه‌کنندگان محصولات قیمت را تعیین می‌کنند تا به اهداف سه گانه زیر برسند :

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 71