سه شنبه, 06 تیر 1396
مطالب آموزشي - برندینگ و تبلیغات

چرا تولیدکنندگان کالاها و خدمات همیشه به دنبال این هستند که برای خود یک برند ایجاد کرده و محصولات خود را تحت آن عرضه کنند در حالیکه چنین پروسه ای هزینه برندینگ و مدیریت برندهای زیادی از قبیل بسته بندی، برچسب گذاری، مجوزها و ثبت های قانونی، تبلیغات، بازاریابی و... را برای آنها به دنبال دارد؟ در این میان ریسک عدم اقبال برند مورد نظر از جانب بازار و مصرف کنندگان را نیز نباید نادیده گرفت.

 

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

در علم بازاریابی استراتژی های قیمت گذاری بر حسب عوامل مختلفی تعیین می شود. متاسفانه در کشور ما فقط به جنبه سود آوری بیشتر کالا و یا قیمت رقبا به عنوان عوامل موثر در قیمت گذاری توجه می شود. در اینجا استراتژیهای اصلی قیمت گذاری را بطور خلاصه بررسی می کنیم.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - برندینگ و تبلیغات

تیم مشاوره برندینگ و طراحان مدیریت فردا به عنوان یکی از گامهای پروژه طراحی اصول برند (Brand Discipline) اقدام به مشاوره در خصوص انتخاب نام برند (Brand Name) می نماید که روال کلی آن بصورت زیر خواهد بود:

 

ادامه مطلب...

 
مديريت فردا - اطلاعات ما

تجربه چند ساله ارائه مشاوره به شرکتهای مختلف اعم از تولیدی یا خدماتی در کشور نشان می دهد که بسیاری از صاحبان کسب و کار توجه کمی به «تیز کردن تبر» دارند و سعی می کنند با تجربیات قبلی خویش و با روشهای عمدتاً سنتی وارد فضای کسب و کار شوند. پیشنهاد می کنیم حتماً برای خود یک مشاور انتخاب کنید و همواره عملکرد شرکت را از بیرون مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید.

حتماً شما به عنوان صاحب کسب و کاری که ایجاد کرده اید مثل یک مادر به آن عشق می ورزید، اما مراقب باشید که فرزند دلبندتان به بیماریهای مختلفی مانند عقب افتادگی ذهنی یا جسمی (مثل سندروم داون) مبتلا نشود. مشاورین خوب همچون یک پزشک به شما کمک می کنند تا کسب و کاری سالم  و برومند داشته باشید.

 
نکات مفيد و خواندني - اصول مديريت

موسسه گالوپ مطالعه ای اينترنتي در سراسر  ایالات متحده روی  فارغ التحصیلان دانشگاه های این کشور انجام داده است. این موسسه براساس مصاحبه با بیش از 30،000 فارغ التحصیل در اوایل سال 2014  چند کشف مهم را مطرح ساخت، که در اینجا به 5  مورد از مهم ترین یافته‌ها اشاره شده است.

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 75

سایت های مرتبط

تبلیغات
تبلیغات

مديريت فردا ، حامي امور خيريه

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

دارای افتخار عضویت و همکاری با :