چهارشنبه, 28 اردیبهشت 1401

خدمات مدیریت فردا

مديريت فردا ، حامي امور خيريه

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
مطالب آموزشي - مارکتینگ و فروش

دو نوع کارآفرین وجود دارد؛ کسانی که یک شرکت را تاسیس می‌کنند و کسانی که شرکت‌های بسیاری را راه‌اندازی می‌کنند. افرادی که شرکت‌های بسیاری تاسیس  می‌کنند را « کارآفرینان سریالی» می نامند. در ادامه  توضیح خواهیم داد که چرا تنها شروع یک شرکت کافی نیست. شروع کسب‌وکارهای متعدد به شما این ضمانت را می‌دهد که زندگی‌تان هرگز کسل‌کننده نخواهد بود.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - ساير مطالب

توریسم از ریشه Tour به معنی گشت و گذار است و به هر مسافرتی که بیش از 24 ساعت طول بکشد اطلاق می شود. توریسم شامل دو نوع فردی و گروهی می باشد. امروزه سه توریسم را به سه بخش کلی تقسیم بندی می کنند :

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - ساير مطالب

طی سالهای گذشته سهم گردشگران خارجی از در تولید ناخالص ملی کشورها رقم قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. اما از سوی دیگر در سال 1384 ایرانیان بیش از 12میلیارد دلار پول به صنعت توریسم دیگر کشورها پرداخته اند و فقط حدود 2 میلیارد دلار توسط خارجیان در ایران خرج شده است که نشان دهنده تراز منفی ده میلیارد دلاری (منفی 600درصدی) این صنعت در کشور می باشد که ضرورت بررسی و اقدامات سریعتر مسئولین را مشخص تر می نماید.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - ساير مطالب

اگرچه طی سالهای گذشته آمار دقیقی از صنعت توریسم در کشور منتشر نشده است ولی تعداد مسافرین خارجی که در سال 1391 به ایران سفر کرده اند در حدود 4 میلیون نفر است که در مقایسه با 60 میلیون نفری که به فرانسه مسافرت کرده اند بسیار پایین می باشد.

ادامه مطلب...

 
مطالب آموزشي - ساير مطالب

یکی از نکاتی که موجب گردید نسبت به بررسی و تحقیق در حوزه توریسم اقدام نمایم و گونه های مختلف گردشگری را شناسایی و جمع آوری نمایم این بود که از میان 15 گونه مختلف گردشگری کشور عزیزمان در ده مورد بین 10 کشور برتر جهان به لحاظ ظرفیت های بالقوه قرار داد.

ادامه مطلب...

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 71